Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne w zakresie:
-    profilaktyki
-    stomatologii zachowawczej
-    endodoncji (leczenia kanałowego)
-    stomatologii estetycznej  
-    stomatologii dziecięcej (także w sedacji)
-    protetyki
-    periodontologii
-    chirurgii stomatologicznej
-    diagnostyki radiologicznej

Dla pacjentów czujących dyskomfort związany z wizytą u stomatologa - oferujemy leczenie z wykorzystaniem sedacji wziewnej (bezpieczny gaz rozweselający dający efekt pełnego zrelaksowania, przy jednoczesnym kontakcie lekarza z pacjentem).
Leczenie stomatologiczne kojarzone jest często z nieprzyjemnymi doznaniami. Wielu Pacjentów odczuwa dyskomfort lub nawet lęk przed wizytą u stomatologa. Obecnie dzięki postępowi w dziedzinie medycyny i farmakologii możliwe jest całkowite pokonanie lęku i bólu w gabinecie stomatologicznym.

Kluczem do osiągnięcia stanu, w którym pacjent nie odczuwa absolutnie żadnego bólu i ma zapewniony komfort psychiczny jest uspokojenie wziewne (sedacja wziewna) mieszaniną podtlenku azotu i tlenu w połączeniu ze znieczuleniem miejscowym. Mieszanina zwana gazem rozweselającym, wywołuje bowiem stan odprężenia, przy jednoczesnym zachowaniu świadomości Pacjenta. Ta przyjazna i bezpieczna metoda znoszenia lęku szczególnie zalecana jest dla dzieci, pozwalając uniknąć stresu i bólu związanego z zabiegiem.

Zapraszamy na bezbolesne i relaksujące leczenie!

 

Stomatologia